iranianseo

معرفی سایت آزمون پرو

ریپورتاژ آگهی زبان آلمانی :

زبان آلمانی بعد از زبان انگلیسی، دومین زبان مهم دنیا محسوب می شود و طبق آمار به دست آمده تعداد افرادی که در قاره اروپا به زبان آلمانی صحبت می کنند، از انگلیسی زبانان زیاد تر است.

کشور آلمان در زمینه تجارت و صنعت یکی از کشورهای پرقدرت می باشد. شرکت های آلمانی در بسیاری از کشورهای دنیا دارای شعبه های مختلفی هستند و افراد زیادی از کشورهای دیگر مشغول همکاری با شرکت های آلمانی زبان هستند.

متقاضیانی که به خاطر کار و سرمایه گذاری به کشور آلمان مهاجرت می کنند، باید قبل از مهاجرت به این کشور، زبان آلمانی را یاد بگیرند. این افراد با شرکت در دوره های تخصصی، می توانند اصطلاحات مربوط به کار و سرمایه گذاری را به خوبی یاد بگیرند.

یادگیری یک زبان خارجی مسیری نه چندان کوتاه و آسان است و پیمودن این مسیر نیاز به راهنمایی باتجربه و حرفه ای دارد تا بتوان پستی و بلندی های راه را هموار کرد و در سریع ترین زمان ممکن به هدف نهایی رسید.

به این ترتیب چنان چه زبان آموز تجربه ای لذت بخش از یادگیری زبان کسب نکند این مسیر را ناتمام رها کرده و شاید هرگز اقدام به یادگیری زبان نکند. سایت آزمون پرو مرجع آنلاین آزمون آنلاین زیان آلمانی در ایران با تاکید بر آموزش زبان با استفاده از شیوه های انگیزشی سعی بر جذب زبان آموز به دنیای یادگیری زبان های خارجی و سپس ارتقای مهارت های زبانی او دارد .

همه متقاضیان آموزش زبان آلمانی میدانند، برای آموزش، باید مکالمه و شنیدن زبان آلمانی را تمرین کنند و آنقدر این تمرین را ادامه بدهند که بتوانند با بهترین کیفیت از پس مکالمه زبان آلمانی بربیایند. معمولا کسانی که برای یادگیری زبان به آموزشگاه ‌های زبان معتبر مراجعه می‌کنند، می‌ توانند در کلاس درس با همکلاسی هایشان صحبت کنند و از آنجایی که همه تقریبا در یک سطح دانش هستند، سرافکندگی و شرمساری اتفاق نمی افتد.

اما اگر بخواهید با یک بومی، آلمانی صحبت کنید، اوضاع کمی پیچیده می شود و شاید خیلی زود انگیزه‌تان را از دست بدهید؛ چون آلمانی­ها بدون لحظه‌ ای درنگ حتی کوچک‌ترین اشتباهات شما را اصلاح می کنند و این کار اگر زیاد تکرار شود، شما را دلسرد می کند و ممکن حتی یادگیری زبان آلمانی را کنار بگذارید.

برای یادگیری و تقویت مهارت مکالمه به زبان آلمانی، سایت آزمون پرو چند روش را به شما می ‌گوییم که امیدواریم برایتان مفید باشد و باعث شود انگیزه و اعتماد به نفستان بالا برود و صحبت کردن به این زبان را شروع کنید.

به دوستان جدید آلمانی پیام بدهید یا چت کنید

اگر فکر می‌کنید لهجه آلمانی شما خیلی بد است، بهتر است اول به‌جای صحبت کردن به‌صورت شفاهی، با دیگران چت کنید و به آن ‌ها پیام بدهید. این روش برای کسانی خوب است که در کشورهای آلمانی ‌زبان زندگی نمی ‌کنند و می‌­توانند از راه دور با آلمانی زبان ها صحبت کنند.

در طول روز زمانی را برای آلمانی صحبت کردن اختصاص بدهید

اگر با کسی دوست هستید که زبان آلمانی بلد است، به‌جای اینکه در طول روز تمام وقت با او انگلیسی صحبت کنید، روزی ۱۰ یا ۱۵ دقیقه با او آلمانی حرف بزنید و هرروز این زمان را بیشتر کنید.

اظهارنظر کنید

یکی از ترس های رایج بین زبان‌آموزان این است که کسی حرفشان را متوجه نشود یا دیگران نتوانند شما را آنطور که باید بشناسند. اگر دایره لغات کاملی ندارید، با حرکات سر و دست و تغییر تن صدا، منظورتان را برسانید؛ درست همان‌طور که هر کس در زبان مادری، سبک حرف زدن مخصوص به خودش را دارد.

با غریبه‌ها آلمانی حرف بزنید

یکی از بهترین مزایای حرف زدن با غریبه ها این است که نمی‌­دانند شما چه کسی هستید و از آنجایی که ممکن است دیگر هیچ‌وقت شما را نبینند، قضاوت کردن یا نکردن آن ‌ها مهم نیست. فقط برای اینکه بفهمید تا چه حد می‌­ توانید منظورتان را برسانید خوب هستند.

صادق باشید

اگر یادگیری زبان آلمانی را تازه شروع کردید، نیازی نیست به دیگران دروغ بگویید. گاهی ممکن است به دروغ بگویید یک سال است زبان آلمانی می‌خوانید اما وقتی با کسی صحبت کنید، دروغتان فاش می‌شود! صادق بودن همیشه خوب است.

با لهجه‌تان کنار بیایید

لهجه چیزی نیست که بشود صددرصد آن را تغییر داد و شاید هیچ‌وقت نتوانید مثل یک بومی و با لهجه او آلمانی صحبت کنید. بهتر است تا جایی که می‌­توانید تلاش کنید و لهجه تان را باتوجه‌به توانایی خودتان تقویت کنید و هر جا احساس کردید لهجه تان بهتر نمی ‌شود، با واقعیت کنار بیایید و روی درست حرف زدن تمرکز کنید، نه قشنگ حرف زدن!

با بچه ها حرف بزنید

بهتان بر نخورد! اما کسی که تازه یادگیری زبان آلمانی را شروع کرده، مثل بچه‌ها حرف می­زند. به همین دلیل اگر با بچه­‌ها حرف بزنید، آن­‌ها متوجه اشتباهات شما نمی­‌شوند و می‌توانید راحت با آن­‌ها صحبت کنید.

یک کلمه مورد علاقه جدید برای خودتان بسازید

یکی از جذابیت‌های آموزش زبان آلمان و یادگیری آن این است که اگر برای منظوری که میخواهید بیان کنید، کلمه‌ای سراغ ندارید، می‌توانید آن را از ترکیب دو کلمه بسازید.

آزمون پرو اولین و تنها برگزار کننده آزمون های آزمایشی گوته به صورت آنلاین در تمامی سطوح در داخل کشور می باشد.

این مجموع کمک به کسانی می کند که شناخت کافی نسبت به نحوه برگزاری آزمون های گوته را ندارند و ما این امکان را برای این افراد ایجاد کردیم که با هزینه ی خیلی کم با نحوه برگزاری امتحان آشنا شوند و خود را بسنجند.

این آزمون های آنلاین توسط استادان مجرب و نیتیو تصحیح و کنترل می شوند و کارنامه ای جهت بررسی نقاط قوت و ضعف به زبان آموز ارائه میشود که زبان آموز به راحتی از سطح خود مطلع شده و بتواند برای خود برنامه ریزی صحیحی انجام دهد.

با مراجعه به وب‌سایت آزمون پرو و تکمیل فرم مشاوره رایگان می‌توانید از سایت آزمون پرو بهره‌مند شوید و به روزترین اطلاعات در مورد دوره های آموزش زبان انگلیسی را دریافت تخفیف ویژه برای ثبت‌نام ازطریق وب سایت بهره‌مند شوید.

برگزاری انواع آزمون های گوته با جدیدترین متد روز دنیا به همراه مدرک معتبر همچنین در سایت آزمون پرو ، به صورت کاملا تخصصی آزمون امتحان زبان آلمانی در رده های آزمون B1 آزمون B2 آزمون A1 آزمون A2

,آزمون گوته و آزمون ÖSD و.... .

شناخت سطوح زبان آلمانی :

سطح A1 :

اولین سطحی که در زبان آلمانی شما میاموزید سطح ای وان است که مبتدی ترین سطح آلمانی بوده و شامل مبتدی ترین موضوعات زبان آلمانی است و شما میتوانید کلمات مهم این زبان را بیاموزید و یاد بگیرید. شما در سطح A1 میتوانید برای ارتباط های بسیار ساده موضوعات و جملات کاربردی را یاد بگیرید.

سطح A2 :

سطح A2 در زبان آلمانی یک درجه بالاتر از A1 است و شما میتوانید از جملات مهم برای ارتباط با خانواده و دوستان خود استفاده کنید. لازم است بدانید که شما در سطح a2 شما نکات مهمی از b1 را هم یاد بگیرید و کارهای روزمره خود را پیش ببرید.

سطح B1 :

شما در سطح B1 میتوانید آماده یادگیری کمی پیشرفته زبان آلمانی شوید و شروع کنید به یادگیری جملات مهم زبان آلمانی، همچنین اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید باید حداقل به این سطح از زبان آلمانی رسیده باشید تا در آلمان حداقل کارهای روزمره خود را پیش ببرید.

سطح B2 :

سطح B2 یکی از مهمترین سطوح زبان آلمانی میباشد که شما باید برای زندگی و تحصیل در آلمان به این سطح برسید تا بتوانید مهمترین موضوعات زبان آلمانی را یاد بگیرید و همچنین در مورد موراد مختلف و تخصصی در مورد کار خود با تسلط به این سطح میتوانید به راحتی صحبت کنید و اظهار نظر نمایید. توجه کنید اگر به این سطح مسلط باشید تا حد بسیار خوبی مشکلی برای حضور و زندگی در آلمان نخواهید داشت.

+ نوشته شده در دوشنبه 24 شهريور 1399ساعت 10:43 توسط محمد علی زارع | | تعداد بازدید : 2